PLACEBO
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

FAN CLUB FORUM
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Ηταν ΣΟΥΠΕΡ

Πήγαινε κάτω 
+3
Mrs Molko
mojoking
Admin
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ηλικία : 54
Registration date : 19/09/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΤρι Σεπ 19, 2006 6:57 pm

ηταν οτι καλιτερο συνεβει το καλοκαιρι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://plaforum.editboard.com
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ηλικία : 54
Registration date : 19/09/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΤετ Σεπ 20, 2006 8:20 am

NAI!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://plaforum.editboard.com
mojoking




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Registration date : 08/10/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΤρι Οκτ 10, 2006 7:13 pm

οκ, καλη ηταν και θ'αταν ακομα πιο καλη αν παιζαν πιο πολυ ωρα, 1:30 ωρα ειναι πολυ λιγο κατα τη γνωμη μου. ακουστηκε οτι νευριασαν επειδη δεχτηκαν διαφορα αντικειμενα απ'το κοινο (μπουκαλια, ποτηρια κλπ.) και γι'αυτο επαιξαν τοσο λιγο, αληθευει ? ακουσα ακομα οτι απο ενα ποτηρι που ηταν γεματο βραχηκε η πεταλιερα του Molko και γι'αυτο εκαναν και διαλειμμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs Molko

Mrs Molko


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Localisation : Athens
Registration date : 11/10/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΤετ Οκτ 11, 2006 8:31 pm

mojoking έγραψε:
οκ, καλη ηταν και θ'αταν ακομα πιο καλη αν παιζαν πιο πολυ ωρα, 1:30 ωρα ειναι πολυ λιγο κατα τη γνωμη μου. ακουστηκε οτι νευριασαν επειδη δεχτηκαν διαφορα αντικειμενα απ'το κοινο (μπουκαλια, ποτηρια κλπ.) και γι'αυτο επαιξαν τοσο λιγο, αληθευει ? ακουσα ακομα οτι απο ενα ποτηρι που ηταν γεματο βραχηκε η πεταλιερα του Molko και γι'αυτο εκαναν και διαλειμμα...


Εγω ακουσα οτι πεταξαν στον Brian ενα μπουκαλι με νερο και βραχηκαν τα καλωδια εκει, στην κιθαρα και το μικροφωνο και σταματησαν για να τα φτιαξουν. Το αν νευριασαν δε νομιζω οτι θα το μαθουμε!!! Η αληθεια ειναι οτι και εμενα δε μου εφτασε η 1:30 ωρα που επαιξαν, αλλα πανω κατω τοση ωρα κραταει και στις αλλες χωρες. Εδω ειπαν 17 τραγουδια (ποσο γρηγορα περασε η ωρα!!) και αλλου λενε το πολυ 20. Πιστευω πως ειμαστε τυχεροι που ηρθαν κιολας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://placebo.niceboard.com/index.forum
mojoking




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Registration date : 08/10/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΠαρ Οκτ 13, 2006 3:11 pm

Mrs Molko έγραψε:
mojoking έγραψε:
οκ, καλη ηταν και θ'αταν ακομα πιο καλη αν παιζαν πιο πολυ ωρα, 1:30 ωρα ειναι πολυ λιγο κατα τη γνωμη μου. ακουστηκε οτι νευριασαν επειδη δεχτηκαν διαφορα αντικειμενα απ'το κοινο (μπουκαλια, ποτηρια κλπ.) και γι'αυτο επαιξαν τοσο λιγο, αληθευει ? ακουσα ακομα οτι απο ενα ποτηρι που ηταν γεματο βραχηκε η πεταλιερα του Molko και γι'αυτο εκαναν και διαλειμμα...


Εγω ακουσα οτι πεταξαν στον Brian ενα μπουκαλι με νερο και βραχηκαν τα καλωδια εκει, στην κιθαρα και το μικροφωνο και σταματησαν για να τα φτιαξουν. Το αν νευριασαν δε νομιζω οτι θα το μαθουμε!!! Η αληθεια ειναι οτι και εμενα δε μου εφτασε η 1:30 ωρα που επαιξαν, αλλα πανω κατω τοση ωρα κραταει και στις αλλες χωρες. Εδω ειπαν 17 τραγουδια (ποσο γρηγορα περασε η ωρα!!) και αλλου λενε το πολυ 20. Πιστευω πως ειμαστε τυχεροι που ηρθαν κιολας!

αυτο ελειπε να μην ερχοντουσαν κιολας, αφου το'χουν καταλαβει οτι στην Ελλαδα ειναι σιγουρη η ανταποκριση του κοινου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs Molko

Mrs Molko


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Localisation : Athens
Registration date : 11/10/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΣαβ Οκτ 14, 2006 7:11 pm

Ηταν κριμα ομως που ηρθαν μονο για μια συναυλια,ενω αλλου και ειδικα στη Γαλλια πηγαν και θα πανε τοσες φορες! Εμενα μου αρεσε παρα πολυ η συναυλια και δεν μετανιωνω που γυρισα μια βδομαδα νωριτερα απο τις διακοπες μου για να τους δω. Η αληθεια ειναι οτι πιο πολυ ηθελα να δω τον Brian και δεν απογοητευτηκα, αφου ημουν σε σημειο κοντα στη σκηνη και ο ιδιος ερχοταν συχνα εκει κοντα!! ('I love you')
Απογοητευτηκα ομως με τα τραγουδια που ειπαν. Θα ηθελα για παραδειγμα να ελεγαν τη φοβερη διασκευη τους Where Is My Mind, το Protege Moi, το English Summer Rain και αλλα παλιοτερα...
Λογικο ηταν να προβαλουν περισσοτερο τον καινουριο τους δισκο, μου αρεσει πολυ το Meds και μου αρεσε που ακουσα πολλα απο τα τραγουδια του live αλλα 10 χρονια ζωης και δρασης δεν πρεπει να ξεχνιουνται!... Εσεις τη γνωμη εχετε για τη λιστα των τραγουδιων, αλλα και γενικα.....? ('Question')
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://placebo.niceboard.com/index.forum
mojoking




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Registration date : 08/10/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΚυρ Οκτ 15, 2006 12:42 pm

εμενα μ'αρεσε το setlist και το προτιμουσα να ακουσω πιο πολλα κομματια απτο Meds απτο να ακουσω αλλα παλιοτερα στη θεση αυτων αλλα μπορουσαν να παιξουν κανα μισαωρο ακομα και να πουν και κανα αλλο παλιο. παντως μη συγκρινεται Ελλαδα με αλλες χωρες οπως πχ. με τη Γαλλια γιατι εκει υπαρχουν πολλοι διοργανωτες και υπαρχει περισσοτερη ζητηση οχι οπως εδω που ειναι μονοπωλιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs Molko

Mrs Molko


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Localisation : Athens
Registration date : 11/10/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΚυρ Οκτ 15, 2006 9:32 pm

mojoking έγραψε:
εμενα μ'αρεσε το setlist και το προτιμουσα να ακουσω πιο πολλα κομματια απτο Meds απτο να ακουσω αλλα παλιοτερα στη θεση αυτων αλλα μπορουσαν να παιξουν κανα μισαωρο ακομα και να πουν και κανα αλλο παλιο. παντως μη συγκρινεται Ελλαδα με αλλες χωρες οπως πχ. με τη Γαλλια γιατι εκει υπαρχουν πολλοι διοργανωτες και υπαρχει περισσοτερη ζητηση οχι οπως εδω που ειναι μονοπωλιο.


Ε, ενταξει ειπαν 9 απο τα 13 καινουρια τραγουδια και δε νομιζω οτι πρεπει να εχουμε παραπονο απο μερους του νεου δισκου! Εγω ομως επειδη δεν εχω παει σε αλλη συναυλια τους, ηθελα να δω την απο κοντα εκτελεση καποιων τραγουδιων. Αυτο δεν εγινε και φαινεται οτι καποια απο τα παλια κομματια ξεχνιουνται πια τελειως. Ποσες ακομα φορες θα ειπωθουν τα καινουρια....! Τελος παντων, για τις VIP θεσεις που υπηρχαν ξερετε τιποτα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://placebo.niceboard.com/index.forum
bulletproof

bulletproof


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 38
Localisation : athens
Registration date : 10/10/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΠεμ Οκτ 19, 2006 11:43 pm

apo tin mia mou arese pou epexan polla apo to meds giati ton theoro ton deytero kalitero disko tous alla epeidh htan h proth fora tha ithela na akouso kapoia paliotera ..alla etsi kai allios an sinexisoun thn periodia kai to epomeno kalokairi maloon tha xanaerthoyn a kai tote mallon tha exoyn mia pio best of playlist...oso gia to nero ena gemato mpoykali htan poy evrexe thn petaliera kai tsantistike giati ekane noima se auton pou to petaxe kai kala tha se kathariso(koynise to xeri tou san tou koveito laimo) kai meta kati gyrise kai eipe ston stefan kai apoxorise...alla pali kala pou meta ta epanilthan...oso gia thn ora ontos einai ligo alla toso paizoun pantou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs Molko

Mrs Molko


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Localisation : Athens
Registration date : 11/10/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΠαρ Οκτ 20, 2006 11:05 am

Μαλλον αναφερεσαι στο τραγουδι Bitter End, στο στιχο reminds me of this killing time, στον οποιο κανει αυτη την χειρονομια. Μπορεις να το δεις στα περισσοτερα live video. Υπαρχουν πολλα στο www.YouTube.com.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://placebo.niceboard.com/index.forum
bulletproof

bulletproof


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 38
Localisation : athens
Registration date : 10/10/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΤετ Οκτ 25, 2006 5:16 pm

Mrs Molko έγραψε:
Μαλλον αναφερεσαι στο τραγουδι Bitter End, στο στιχο reminds me of this killing time, στον οποιο κανει αυτη την χειρονομια. Μπορεις να το δεις στα περισσοτερα live video. Υπαρχουν πολλα στο www.YouTube.com.


pantos tin kinisi thn ekane sigoura ston vlaka apo kato ... eixe plaka pantos mono o brian tha ekane kati tetoio bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs Molko

Mrs Molko


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Localisation : Athens
Registration date : 11/10/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΤετ Οκτ 25, 2006 7:21 pm

Δεν το νομιζω αν και οντως, μονο ο Brian θα εκανε κατι τετοιο!! Smile Που βρισκοσουν περιπου, το ειδες καθαρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://placebo.niceboard.com/index.forum
bulletproof

bulletproof


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 38
Localisation : athens
Registration date : 10/10/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΠεμ Οκτ 26, 2006 10:23 pm

2h seira sto kentro ..eimai sugourh oti to ekane ...giati me to pou petaxan to nero kai epese sthn petaliera eskypse to koitaxe kai amesos meta ekane thn kinhsh kai sthn sunexeia gyrise ston stefan kai kati tou eipe ..profanos kati san ..assholes..telos panton den exei poli simasia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs Molko

Mrs Molko


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Localisation : Athens
Registration date : 11/10/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΠεμ Οκτ 26, 2006 11:01 pm

Και εγω 2η σειρα ημουν αλλα λιγο αριστερα, δεν το ειδα τοσο καλα αυτο που λες αλλα τελος παντων. Ξερεις τιποτα για τις VIP θεσεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://placebo.niceboard.com/index.forum
mojoking




Αριθμός μηνυμάτων : 17
Registration date : 08/10/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΠαρ Οκτ 27, 2006 11:31 pm

οι VIP θεσεις απ'οτι ξερω ειναι κατι τραπεζακια που εχει σ'ενα λοφο αριστερα απ'την σκηνη(στο Terravibe παντα ε).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs Molko

Mrs Molko


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Localisation : Athens
Registration date : 11/10/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΣαβ Οκτ 28, 2006 10:13 am

Μπορει να ηταν αυτα. Στην αρχη ηθελα και εγω να αγορασω εισιτηρια για VIP θεση, αλλα ρωτησα και μου ειπαν οτι δεν ηταν κατι φοβερο. Τελικα χαιρομαι πολυ που πηρα απλο εισιτηριο και ημουν εκει, 2η σειρα! Ηταν καταπληκτικα, το απολαυσα τοσο πολυ!!!!!.... Το μονο που περιμενω τωρα ειναι να παω στην επομενη συναυλια τους, οταν ξαναρθουν (ελπιζω συντομα!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://placebo.niceboard.com/index.forum
orion




Αριθμός μηνυμάτων : 20
Registration date : 09/11/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΠεμ Νοε 09, 2006 6:48 pm

Πήγα εγώ στο VIP, γιατί νόμιζα ότι θα είναι κοντά στη σκηνή.
Αντί γι'αυτό ήταν εκείνα τα καθίσματα στο λοφάκι πίσω από την
αρένα... [Εεε, δεν ήξερες - δε ρώταγες??]
Στην αρχή ξενέρωσα, και αν δεν είμουνα με παρέα, θα
είχα πηδήξει στάνταρ στην αρένα χωρίς πολλή σκέψη Wink
Anyway, πρώτη μου συναυλία placebo, πέρασα όσο το δυνατό
καλύτερα υπό τις συνθήκες. Τουλάχιστον η θέα ήταν πανοραμική,
(είδα και το μπουκάλι που έπεσε στην πεταλιέρα, δυστηχώς όχι
και σπάνιο ελληνικό φαινόμενο απ'ότι καταλαβαίνω).
Όσο για το tracklist, μου άρεσε - είχα προετειμαστεί για το Meds
δεόντως Smile - αλλά θα μπορούσαν αντί για το 'Running Up That Hill' να
πουν 2 "παλιά" και καλά κομμάτια.
Αυτά τα λίγα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://users.hol.gr/~jonnyb/video/index.html
Mrs Molko

Mrs Molko


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Localisation : Athens
Registration date : 11/10/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΠεμ Νοε 09, 2006 7:35 pm

Κατ΄αρχην, καλωσηρθες orion! Οσο για οτι εγραψες: εγω που δεν ηξερα για τα VIP, ρωτησα και μου ειπαν ακριβως "ειναι περισσοτερο για τους μεγαλους που κουραζονται". Εγω ημουν σε διλλημα. Θα ειχα παει σε VIP αν δεν ημουν με δυο αλλα ατομα, αλλα λεω τι φταινε να πληρωνουν και οι αλλοι? Ημουν σιγουρη οτι θα ηταν κατι καλο, αλλα ο Θεος ειναι μεγαλος και με βοηθησε!!! Στη θεση σου, δεν θα εμενα στη θεση σου Exclamation . Δε νομιζω να το απολαμβανα τοσο αν δεν ημουν 2η θεση. Και εμενα ηταν η πρωτη συναυλια (στη ζωη μου κιολας) και ειναι απεριγραπτο το συναισθημα μου, ενα απιστευτο γεγονος που δεν θα ξεχασω ποτε.....Για το tracklist οντως θα μπορουσαν να πουν κι αλλα παλια. Αφου εσυ ομως ειχες τετοια θεα, γιατι δεν μας λες με λεπτομεριες τη φαση με το μπουκαλι?? Ειμαι πολυ περιεργη να ξερω τι εγινε ακριβως Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://placebo.niceboard.com/index.forum
orion




Αριθμός μηνυμάτων : 20
Registration date : 09/11/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΠεμ Νοε 09, 2006 10:17 pm

Καλώς σας βρήκα Mrs!
Το συναίσθημα που περιγράφεις είναι μοναδικό, σε νοιώθω (είναι επίσης και εθιστικό -
σαν τα chips, ποτέ δε μπορείς να πάρεις μόνο μια [συναυλία] Smile )

Όσο για το μπουκάλι, μόλις έπεσε, ο Brian έχασε ένα στίχο αν θυμάμαι, φανερά εκνευρισμένος,
αλλά εγώ για να έβλεπα από αυτή την απόσταση που έπεσε νερό ήθελα και τα κυάλια μου.
Μάλιστα είχα απορία τι στο καλό σκουπίζανε τόση ώρα στη σκηνή, αφού πραγματικά δεν είδα
νερό να φεύγει.
Τέσπα, τα έχω απωθήσει αυτά από τη μνήμη μου, γιατί η φάση με τις 2 διακοπές
με χάλασε αρκετά. Κρατάω μόνο τα ενδιάμεσα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://users.hol.gr/~jonnyb/video/index.html
Mrs Molko

Mrs Molko


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Localisation : Athens
Registration date : 11/10/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΠαρ Νοε 10, 2006 3:25 pm

Αυτο το γεγονος εγινε και σε συναυλιες αλλων χωρων (δεν θυμαμαι που ακριβως). Τι μπορει να συμβαινει λοιπον? Καποιος μανιακος που τους παιρνει απο πισω ή κατι που εχουν στησει οι ιδιοι? Θεωρω και τα δυο καπως απιθανα για καποιους λογους, ομως απο την αλλη ειναι τυχαιο?? silent
Δε νομιζω οτι εχασε καποιο στιχο, γιατι τραγουδησα και την παραμικρη λεξη οποτε θα το θυμομουν!!! Μηπως ομως θυμασαι ποιο τραγουδι ελεγε εκεινη τη στιγμη? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://placebo.niceboard.com/index.forum
orion




Αριθμός μηνυμάτων : 20
Registration date : 09/11/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΠαρ Νοε 10, 2006 6:51 pm

Χμμ, δεν έχω και ιδιαίτερη εμπειρία από συναυλίες, αλλά η φάση με
τα ιπτάμενα μπουκάλια είναι συνηθισμένη, μάλλον.
Πχ, στους whitesnake-scorpions που πήγα τον ιούλιο, τα μπουκαλάκια
με το νερό φεύγανε βροχή στην αρένα. Δεν ξέρω αν κάποιο έφτασε
και στη σκηνή.
Τον ιούνιο στο eject που έπαιζαν οι new order είμουνα στη
δεύτερη σειρα. Σε μια φάση φεύγει ένα μπουκάλι (γεμάτο) και
πεύτει κοντά στα πόδια του τραγουδιστή - κοιτιούνται λίγο με τον
κιθαρίστα και απλά συννεχίζουν.

Παράθεση :
Δε νομιζω οτι εχασε καποιο στιχο, γιατι τραγουδησα και την παραμικρη λεξη οποτε θα το θυμομουν!!! Μηπως ομως θυμασαι ποιο τραγουδι ελεγε εκεινη τη στιγμη?

ΟΚ! Smile Όχι, δε θυμάμαι ποιό λέγανε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://users.hol.gr/~jonnyb/video/index.html
friend who bleeds

friend who bleeds


Αριθμός μηνυμάτων : 42
Registration date : 18/11/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΣαβ Νοε 18, 2006 1:17 am

wraia htan, de mporw na pw...xarhka pou tous eida giati htan k h 1h placebo gig pou phga.den phra xampari to gegonos me to mpoukali vevaia parolo pou hmoun 1h seira, oute thn kinhsh pou ekane o brian (to ematha merikes meres meta)...k den phra ta matia mou apo panw tou, anyway.

h setlist de mou arese idiaitera...hthela polu na akousw tragoudia opws wyin, protect me, the crawl ktl. opws epishs k to blind apta kainouria giati einai to agaphmeno mou k de to epaiksan Crying or Very sad Crying or Very sad

oi germanoi einai kolofardoi giati sth sunaulia tou berolinou tha einai guest o michael stipe ap'oti thumamai.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs Molko

Mrs Molko


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Localisation : Athens
Registration date : 11/10/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΣαβ Νοε 18, 2006 12:32 pm

Καλως ηρθες my friend....!!! Σε ποιο σημειο ησουν ακριβως? Πως γινεται να μην ειδες τιποτα Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://placebo.niceboard.com/index.forum
friend who bleeds

friend who bleeds


Αριθμός μηνυμάτων : 42
Registration date : 18/11/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΚυρ Νοε 19, 2006 6:03 pm

ty Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Grinning

hmoun 1h seira deksia ths skhnhs...de kserw giati de to parathrhsa, eixa k th ksaderfh mou mazi k oute k ekeinh eide tpt Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs Molko

Mrs Molko


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Localisation : Athens
Registration date : 11/10/2006

Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηταν ΣΟΥΠΕΡ   Ηταν ΣΟΥΠΕΡ Icon_minitimeΚυρ Νοε 19, 2006 7:47 pm

Εγω ημουν 2η στα αριστερα και κατι πηρε το ματι μου. Τις περισσοτερες λεπτομεριες τις εμαθα απο τους γυρω μου και απο αυτα που ειπαν τα παιδια εδω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://placebo.niceboard.com/index.forum
 
Ηταν ΣΟΥΠΕΡ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PLACEBO :: ΓΕΝΙΚΑ :: PLACEBO LIVE @ TERRA VIBE-
Μετάβαση σε: