PLACEBO
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

FAN CLUB FORUM
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 νέα κατηγορία

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ashtray girl




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Registration date : 02/04/2007

νέα κατηγορία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: νέα κατηγορία   νέα κατηγορία Icon_minitimeΣαβ Ιουν 23, 2007 9:23 pm

θα μπορούσε να υπαρχει μια κατηγορία τύπου off-topic όπου να γίνεται συζήτηση γύρω από πιο άσχετα θέματα..(όχι απλά εκτός-πλασίμπο,αλλά εκτός-μουσικής) έτσι θα ζωντάνευε λίγο το φόρουμ πιστεύω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
~BrOkEn PrOmIsE~

~BrOkEn PrOmIsE~


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ηλικία : 41
Localisation : #Brick Shithouse#
Registration date : 17/06/2007

νέα κατηγορία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νέα κατηγορία   νέα κατηγορία Icon_minitimeΤετ Ιουλ 18, 2007 12:16 am

συμφωνω..δεν εχει καθολου κινηση κ στο τελος θα μας πουν κ ξενερωτους Crying or Very sad χρειαζομαστε ενα εναυσμα flower
μα που πηγαν οι φανς Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
friend who bleeds

friend who bleeds


Αριθμός μηνυμάτων : 42
Registration date : 18/11/2006

νέα κατηγορία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νέα κατηγορία   νέα κατηγορία Icon_minitimeΣαβ Αυγ 04, 2007 9:02 pm

mono oi fans?egw de vlepw oute admins h mods.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libertine




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 05/08/2007

νέα κατηγορία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: νέα κατηγορία   νέα κατηγορία Icon_minitimeΚυρ Αυγ 05, 2007 8:05 pm

Hello everybody there!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΚΑΝ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ PLACEBO FAN CLUB ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΟΡΩΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ...Κ απ'οτι βλέπω θα υπάρχουν και άλλοι τόσοι σ'όλη την Ελλάδα..Το μόνο που συμπεραίνω απο το...γκουχ!γκουχ!...πλήθος μελών(33 μαζί με μένα) είναι ότι το site υποτιμάται και όπως προανέφεραν δεν υπάρχουν ενδιαφέρουσες off-topic συζητήσεις... Sleep Παρ'όλ'αυτά είναι αρκετά οργανωμένο Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
νέα κατηγορία
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PLACEBO :: SPECIAL DREAM :: ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ FORUM-
Μετάβαση σε: